Zainteresowanie Treningiem umiejętności DBT

Zainteresowanie treningiem umiejętności DBT

1.
Zapisz się na listę zainteresowanych

Jeśli termin najbliższego uruchamianego treningu Umiejętności DBT Państwu nie odpowiada, to zapraszam do zapisania się na listę osób zainteresowanych kolejnymi teningami DBT. W momencie organizacji kolejnej grupy otrzymacie Państwo powiadomienie o rozpoczęciu rekrutacji: https://forms.gle/XBVoUGETS7iY258Z7

2.
DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST TRENING UMIEJĘTNOŚCI DBT?

Jeśli życie postawiło Cię w obliczu wielkich wyzwań, to wiesz jak trudne może być zachowanie równowagi i stabilności w ich obliczu . Czy nie byłoby dobrze w tych sytuacjach posiadać pomocnych umiejętności ukojenia intensywnych emocji? Umiejętności zdystansowania się od sytuacji? A może przydałyby się jeszcze umiejętności budowania relacji i bliskości? Jak wiadomo o relacje najtrudniej zadbać, kiedy jest się zmęczonym czy przytłoczonym wyzwaniami. A i dobrze by było przy tym wszystkim umieć znaleźć spokój. Prawda? Tak to wszystko prawda. I jeśli czujesz, że właśnie takie umiejętności są Tobie potrzebne, to zapraszamy Cię do uDziału w grupie treningu umiejętności DBT.

3.
DODATKOWE INFORMACJE O TERAPII DIALEKTYCZNO-BEHAWIORALNEJ I TRENINGU UMIEJĘTNOŚCI DBT

Trening umiejętności DBT jest częścią Terapii Dialektyczno-Behawioralnej (DBT), która została stworzona przez zespół Marshy Linehan, aby pomóc kobietom, doświadczającym częstych kryzysów emocjonalnych i podejmujących wielokrotne próby samobójcze. Później w trakcie rozwoju tego nurtu terapii i dzięki większemu zrozumieniu natury problemów pacjentów, trening stał się podstawowym narzędziem pomocy dla osób cierpiących na dysregulację emocji oraz cierpiących na zaburzenie osobowości z pogranicza (borderline). Teraz terapię DBT uznaje się za skuteczną w rozwiązywaniu wielu różnych problemów psychicznych np.: problemów z objadaniem się, utrzymującą się depresją.